AkzoNobel Solidnym Pracodawcą

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

AkzoNobel, globalny producent farb i lakierów, za rzetelność i jasność w prowadzonych działaniach oraz promowanie dobrych praktyk na rynku pracy, otrzymał tytuł Solidny Pracodawca Roku 2018.

Solidny Pracodawca Roku to nagroda przyznawana firmom za sumienność, profesjonalizm i przejrzystość w prowadzonych działaniach. Otrzymują ją leaderzy w dziedzinie Human Resources, którzy wdrażają najciekawsze rozwiązania z tego zakresu oraz dzielą się swoimi doświadczeniami na łamach ogólnopolskiej prasy.

Projekt powstał z myślą o promocji podmiotów gospodarczych, które cechują się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na bardzo wymagającym polskim rynku. – Tytuł Solidnego Pracodawcy to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Cieszymy się, że najwyższe standardy, jakich przestrzegamy w codziennej pracy, zostały docenione oraz mogą stanowić wzór do naśladowania dla innych pracodawców – mówi Urszula Piasecka-Lobert, Dyrektor Personalny.

W wyborze Solidnego Pracodawcy brane są pod uwagę liczne kryteria. Wśród nich znajdują się takie, jak respektowanie przez przedsiębiorstwo przepisów BHP i prawa pracy, dotrzymywanie terminów wypłat, zapewnienie dobrych warunków socjalnych, perspektywiczna ścieżka kariery, równe traktowanie wszystkich pracowników, warunki dogodne dla studentów i absolwentów, pomoc w rozwoju osobistym pracowników, społeczna odpowiedzialność firmy, a także atrakcyjne systemy motywacyjne.

Zapewnienie pracownikom komfortowych warunków pracy przekłada się na ich dobre samopoczucie oraz zaangażowanie, a to z kolei jest podstawą do dobrego funkcjonowania całej firmy. Dlatego staramy się ciągle ulepszać warunki pracy w AkzoNobel – tłumaczy Urszula Piasecka-Lobert. – Dla naszych pracowników mamy przygotowany pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie, czy też możliwość pracy zdalnej. Chcemy wiedzieć, jak zatrudnione osoby czują się w firmie, dlatego corocznie przeprowadzamy badania opinii zaangażowania.

Jak co roku, wybór Solidnego Pracodawcy Roku zwieńczy ogólnopolska gala, podczas której wyróżnione firmy otrzymają tablice pamiątkowe. Będzie to również okazja do spotkania specjalistów w dziedzinie HR oraz wymiany doświadczeń z tego obszaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.