Anna Kozera-Szałkowska Fundacja PlasticsEurope Polska
Fot. mat. prasowe

Anna Kozera-Szałkowska Dyrektor Zarządzającą Fundacji PlasticsEurope Polska

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Z dniem 1 stycznia 2021 roku Anna Kozera-Szałkowska obejmie stanowisko Dyrektor Zarządzającej Fundacji PlasticsEurope Polska.

Anna Kozera-Szałkowska zastąpi na tym stanowisku odchodzącego na emeryturę Kazimierza Borkowskiego, który piastował to stanowisko od roku 2011.

Anna Kozera-Szałkowska z Fundacją PlasticsEurope Polska związana jest od początku istnienia organizacji, czyli od 2007 roku. Brała udział w tworzeniu polskiego oddziału PlasticsEurope, realizacji kluczowych projektów w Polsce oraz wspierała organizację na poziomie europejskim, blisko współpracując z Centralą w Brukseli oraz oddziałem w Niemczech.

Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu kampanii wizerunkowych, edukacyjnych i innych związanych z promocją tworzyw sztucznych i przemysłu tworzyw sztucznych. Wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. jako dziennikarz i redaktor w prasie branżowej, a także jako menedżer ds. techniczno-legislacyjnych w stowarzyszeniu branżowym branży FMCG.

Z wykształcenia jest chemiczką, posiada stopień doktora nauk technicznych (technologia polimerów), który zdobyła na Wydziale Chemicznym Politechnice Warszawskiej. Ukończyła także Podyplomowe Studia Komunikacji Społecznej i Mediów organizowane przez Fundację Upowszechniania Nauki i Instytut Badań Literackich PAN.

Anna Kozera-Szałkowska jest zamężna i ma dwóch dorosłych synów. Zna biegle język angielski, posługuje się także językiem niemieckim i rosyjskim. Interesuje się przemianami społecznymi we współczesnym świecie oraz zrównoważonym rozwojem. Czas wolny spędza z dala od zgiełku miejskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *