ANWIL zaklad PCW
Fot. Anwil

ANWIL wprowadza nowe nazwy produktów PCW

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Spółka z Grupy ORLEN, jedyny w Polsce producent suspensyjnego polichlorku winylu wprowadza na rynek markę granulatów i mieszanek PCW.

Wśród produkowanych przez ANWIL tworzyw sztucznych znajdują się m.in.: Polanvil S (polichlorek winylu), granulaty twarde, plastyfikowane i mieszanki PCW. Ta ostatnia grupa produktów będzie teraz występować pod wspólną nazwa Creovil, a dobrze już znany w branży tworzyw sztucznych Polanvil S zyska nową szatę graficzną.

Charakterystycznym elementem obydwu znaków towarowych jest pojawiająca się w miejscu kropki nad literą „i” forma zbudowana z dwóch nachodzących na siebie kręgów symbolizujących cząstki elementarne, z których tworzone są produkty ANWILU. Element ten, w zależności od marki, zmienia swoją kolorystykę.

Ideą przyświecającą twórcom nowej nazwy dla granulatów i mieszanek było to, co leży u podstaw tej grupy produktów, czyli „kreowanie” materiałów zgodnie z wymaganiami klientów. Zadanie to nieprzerwanie realizuje wykwalifikowana kadra technologów ANWILU, która zapewnia klientom niezbędne wsparcie techniczne na wszystkich etapach życia naszych produktów, i to nie tylko w odniesieniu do nowo wprowadzanych materiałów.

Kreatywność to jeden z obowiązkowych przymiotów firm działających w branży PCW. Od producentów granulatów i mieszanek oczekuje się produktów szytych na miarę – takie są właśnie produkty marki Creovil. Zależało nam na tym, aby podkreślić ten aspekt już w samej nazwie – powiedziała Elżbieta Jabłońska, zastępca Dyrektora Obszaru Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu ANWIL S.A.

Stworzenie rodziny znaków dla produktów ANWILU pozwala na budowanie ich rozpoznawalności w branży i uspójnienie oferty spółki w zakresie tworzyw sztucznych na rynku polskim i rynkach eksportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.