Singapur David Chan dyrektor zarządzający Arburg ASEAN
David Chan, dyrektor zarządzający Arburg ASEAN. Fot. ARBURG SE

Arburg rozpoczyna współpracę z wietnamską firmą LSVN

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Arburg umacnia swoja obecność w Azji: od stycznia 2021 roku nowym partnerem handlowym firmy zostało wietnamskie przedsiębiorstwo LSVN Co.Ltd. z siedzibą w Ho Chi Minh.

Firma LSVN ma ponad 20–letnie doświadczenie w dziedzinie formowania wtryskowego z ugruntowaną pozycją silnego lokalnego dostawcy usług dla wtryskowej.

Widzimy rosnący popyt na rynku wietnamskim i chcemy współpracować z doskonałym lokalnym partnerem, aby wzmocnić naszą działalność w zakresie formowania wtryskowego na tym obszarze, obejmującą również przedsprzedaż i obsługę posprzedażną – mówi David Chan, dyrektor zarządzający Arburg ASEAN.

Jak podkreśla David Chan, priorytetem LSVN są bliskie relacje z klientami, co doskonale wpisuje się w filozofię firmy Arburg. – Znaleźliśmy idealnego partnera w LSVN i jesteśmy pewni, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści – podsumowuuje dyrektor zarządzający Arburg ASEAN.

Branża formowania wtryskowego staje się coraz bardziej atrakcyjna dla zagranicznych inwestorów – mówi Tu Le Van, dyrektor LSVN. – Arburg słynie z wysokiej jakości i wydajnej technologii maszyn produkcyjnych, a popyt na nie jest tutaj wysoki. Jesteśmy zdeterminowani, aby być najlepszą agencją usługową w zakresie formowania wtryskowego w Wietnamie.

Rynek form wtryskowych w Wietnamie przeżywa obecnie wzrost w szczególności w przemyśle opakowaniowym, elektronicznym i budowlanym. Szczególnie dużym popytem cieszą się nasze wydajne maszyny Allround z serii Golden Electric i Golden Edition o sile zwarcia od 1000 do 2000 kN, podobnie jak wysokowydajne maszyny hybrydowe serii Hidrive o sile zwarcia do 3200 kN.

Arburg jest aktywny w regionie ASEAN od ponad 30 lat i nieustannie inwestuje na ważnym rynku azjatyckim. Po otwarciu własnej filii w Singapurze w 1988 roku, firma otworzyła kolejne w Malezji (1992), Tajlandii (2001) i Indonezji (2006).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *