Dekoral doceniony w Rankingu Budowlanej Marki Roku 2019

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Marka Dekoral (PPG Deco Polska) została doceniona w tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku.

Tytuł „Złotej budowlanej marki roku 2019” przyznany został w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne”. W plebiscycie nagradzani są producenci cieszący się największą renomą i zaufaniem wykonawców.

Budowlana Marka Roku to projekt badawczy tworzony w oparciu o niezależne opinie wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami z branży remontowo-usługowej. Stanowi także cenne źródło informacji dla osób poszukujących najlepszych materiałów na rynku. – To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego rankingu. Uznanie przez profesjonalistów jest dla nas bardzo ważne, ponieważ świadczy nie tylko o zaufaniu do marki, ale także zadowoleniu z jakości naszych produktów – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

Na potrzeby rankingu wykonawcy w branży budowlanej wskazują najczęściej stosowane przez nich marki w danym roku, które wyróżniają się jakością na tle konkurencji. W tegorocznej XV edycji na podstawie badań przeprowadzonych przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku uhonorowano marki z kilkudziesięciu kategorii.

Fot. Dekoral

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.