Hans Werhonig Lider Grupy Handlowej Songwon Industrial
Fot. Songwon Industrial Co., Ltd.

Hans Werhonig Liderem Grupy Handlowej Songwon

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Songwon Industrial Co. mianował Hansa Werhoniga na stanowisko Lidera Grupy Handlowej i członka Komitetu Wykonawczego SONGWON. Werhonig obejmie to stanowisko z dniem 1 grudnia 2022 roku.

Hans Werhonig będzie kierował strategią SONGWON i będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i operacje handlowe w zakresie stabilizatorów polimerowych, dodatków do paliw i smarów, powłok, półproduktów cynowych/PVC oraz TPU/SPU.

Pochodzący ze Szwajcarii Werhonig ma ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w handlu i marketingu, głównie w regionie Azji i Pacyfiku. Wnosi do swojej nowej roli w SONGWON ogromne doświadczenie i wiedzę na temat przemysłu polimerowego, w tym przeciwutleniaczy, środków zmniejszających palność i plastyfikatorów. Jego siedziba będzie znajdować się w Frauenfeld w Szwajcarii.

SONGWON ogłosił również nowego Business Unit Leader Polymer Stabilizers. Z dniem 1 listopada 2022 roku został nim Peter Schmitt-Freise, który jest związany z SONGWON od 2012 roku. Będzie on nadal odpowiedzialny za Global Business Management i zachowa swoją funkcję Country Managera w Niemczech. Schmitt-Freise będzie wykorzystywał swoje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ds. stabilizatorów, będzie realizował strategię biznesową i rozwijał pozycję firmy SONGWON w branży. Pan Schmitt-Freise będzie podlegał bezpośrednio panu Werhonigowi i będzie pracował w Szwajcarii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *