ING Bank Warszawa Puławska

ING Maszyny wśród Najlepszych Produktów dla Biznesu 2019 roku

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Program ING Maszyny został wyróżniony jako jeden z Najlepszych Produktów dla Biznesu 2019 w kategorii „Leasing” w raporcie opracowanym przez Gazetę Finansową.

Redakcja Gazety Finansowej wyróżniła firmy, które w 2019 roku zaoferowały swoim klientom najciekawszą ofertę dla biznesu, wyróżniły się wysoką jakością produktów i usług oraz wprowadziły do swojej oferty innowacyjne rozwiązania.

W kategorii „Leasing” wyróżniony został Program ING Maszyny, w ramach którego klienci z segmentu małych i średnich firm mogą skorzystać z leasingu maszyn i urządzeń. Program opiera się na uproszczonych procedurach – minimum formalności, brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy wraz z fakturą proforma zawierającą specyfikację wybranej maszyny lub urządzenia, a decyzja podejmowana jest do 24 godzin. Dodatkowym atutem są wysokie wartości finansowania – nawet do 500 tys. zł. Klient może skorzystać z finansowania zarówno nowych, jak i używanych maszyn z długim okresem finansowania do 72 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.