Dassault Systemes Konferencja 3DEXPERIENCE World 2021
Dassault Systèmes - konferencja 3DEXPERIENCE World 2021.

Już wkrótce konferencja 3DEXPERIENCE World 2022

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Pod hasłem „Imagine all we can achieve together”, 7 lutego rozpocznie się konferencja 3DEXPERIENCE World 2022, organizowana przez firmę Dassault Systèmes.

Przez trzy dni projektanci, inżynierowie, przedsiębiorcy i zainteresowani goście będą mogli wymieniać pomysły, rozwijać nowe idee i nawiązywać kontakty z ekspertami z różnych branż i krajów. Liczne panele, sesje i warsztaty pokażą, w jaki sposób można wspólnie kreować i wdrażać innowacyjne pomysły, które kształtują świat projektowania.

Podobnie jak w 2021 roku, wydarzenie odbędzie się w pełni wirtualnie, aby umożliwić uczestnictwo wszystkim zainteresowanym. Dassault Systèmes udostępni własną platformę internetową, umożliwiającą łatwy dostęp z poziomu przeglądarki. Oznacza to, że keynote’y, wykłady branżowe czy briefingi produktowe będą mogły być transmitowane w zaciszu domów uczestników.

Aby zapewnić, że wymiana i transfer wiedzy między uczestnikami będą efektywne również w przestrzeni wirtualnej, Dassault Systèmes udostęni także specjalne sesje breakout, warsztaty i spotkania, które zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić w nich udział wszystkim uczestnikom z całego świata.

Sesje zostały podzielone na kategorie, takie jak projektowanie i inżynieria, symulacja, wytwarzanie i produkcja, zarządzanie danymi i projektami, zarządzanie CAD, executive management oraz edukacja. Tym samym stanowią szeroką ofertę dla zainteresowanych stron z różnych branż i obszarów biznesowych.

Pierwszy dzień 3DEXPERIENCE World 2022 rozpoczyna się od szczególnej atrakcji: oprócz wiceprezesa i dyrektora generalnego Dassault Systèmes – Bernarda Charlèsa oraz dyrektora generalnego SOLIDWORKS – Gian Paolo Bassiego, w pierwszej sesji generalnej wystąpi astrofizyk dr Hakeem Oluseyi. Dr Oluseyi jest byłym kierownikiem ds. edukacji w Space Science w NASA i w swoim wystąpieniu poruszy tematy komunikacji naukowej i edukacji.

Inni kluczowi prelegenci zaproszeni na 3DEXPERIENCE World 2022 to między innymi: Leigh Christie (współzałożyciel MistyWest), Joseph Lacey (Lead Engineer w GE Healthcare), Marc McCauley, (CEO w Center for Advanced Design (CAD)), oraz Bruce Blickford (wiceprezes w STARC Systems).

Czytaj również:  OQ Chemicals uruchamia program cięć w Niemczech

Aby uzyskać więcej informacji na temat 3DEXPERIENCE World 2022 oraz zarejestrować się na wirtualne wydarzenie, zapraszamy do odwiedzenia strony www.3dexperienceworld.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *