Rutalia barwniki dodatki tworzywa sztuczne

Koncentraty barwiące i modyfikujące RUTALIA na Plastpolu

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

MATERIAŁ PARTNERA

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL powróciła do dobrze znanej przed pandemią formy. Podczas XXVI wystawy PLASTPOL, nie mogło zabraknąć firmy RUTALIA Masterbatches & Additives, wiodącego producenta i dystrybutora środków barwiących oraz dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych.

W swojej ofercie firma przedstawiła najlepszej jakości koncentraty barwiące i modyfikujące o wysokim stężeniu substancji aktywnej oraz szerokim zakresie kompatybilności, których skuteczność potwierdzają wynikami badań niezależnych instytutów i laboratoriów.

RUTALIA zaprezentowała warianty kolorów podstawowych, perłowych, złotych i metalicznych, a także mono koncentraty o potężnej sile krycia, barwniki na nośnikach biodegradowalnych oraz paletę kolorów OPTIMAL dla mniej wymagających aplikacji.

W sekcji modyfikatorów odwiedzający mogli znaleźć podstawowe środki takie jak poślizgi, antystatyki, czy antyblocki, ale także dodatki PREMIUM, jak uniepalniacze, inhibitory korozji VCI, repelenty, stabilizatory UV, koncentraty zapachowe oraz bakteriostatyczne.

Warto tu wspomnieć, że wiele pozycji ze swojej listy produktów firma rekomenduje do przetwórstwa materiałów z recyklingu, jak np. pochłaniacze wilgoci i gazów, neutralizatory zapachów, plastyfikatory lub wypełniacze.

RUTALIA Masterbatches & Additives na swoim stoisku nie tylko zaprezentowała oferowane przez firmę barwniki i dodatki do tworzyw, ale również możliwość merytorycznego kontaktu z międzynarodowym zespole specjalistów, którzy niezmiennie z pełnym zaangażowaniem dokładali wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom stałych partnerów biznesowych oraz nowych potencjalnych klientów.

Więcej informacji na http://www.rutalia.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.