KRAHN Chemie Quartzene Svenska Aerogel
Fot. Svenska Aerogel

KRAHN Chemie rozszerza portfolio o produkty Svenska Aerogel

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Grupa KRAHN Chemie rozszerzyła swoje portfolio o produkty Svenska Aerogel pod nazwą Quartzene® we Włoszech i w Polsce.

Materiał nanoporowaty Quartzene® można stosować w różnych aplikacjach, między innym, dzięki bardzo niskiej przewodności cieplnej i niskiej masie Quartzene® można używać do izolacji. Ponadto można go stosować jako dodatek do farb i powłok, a także do filtracji powietrza i cieczy. Do produkcji przyjaznej dla środowiska wykorzystuje się zasoby naturalne: krzem, wodę i energię. Woda jest recyrkulowana i wykorzystywana ponownie w dalszej produkcji.

Uzyskane prawa do dystrybucji obejmują produkty Quartzene® CMS, Quartzene® Z1, Quartzene® Z2TP, Quartzene® Z1H1 i Quartzene® Z2H1TP.

Ta współpraca pozwala nam dostarczać naszym klientom nowe, wysoce wyspecjalizowane produkty, które sprawdzają się w szerokim zakresie zastosowań. Ze względu na ekologiczną produkcję Quartzene® idealnie uzupełnia naszą ofertę, która w coraz większym stopniu koncentruje się na zrównoważonym rozwoju – powiedział Damian Kozłowski, Junior Inside Sales Manager Coatings & Construction w KRAHN Chemie Polska.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do entuzjazmu i zaufania jakim nowi partnerzy obdarzają Quartzene. Dystrybutorzy to nasz rozszerzony zasięg na rynkach, oferujący specjalistyczną wiedzę i usługi, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów i naszego sukcesu – skomentował Marco Mayor, Dyrektor ds. sprzedaży w Svenska Aerogel.

Svenska Aerogel

Svenska Aerogel produkuje i sprzedaje nanoporowaty materiał Quartzene® do różnych zastosowań przemysłowych. Koncepcja biznesowa firmy Svenska Aerogel zakłada zaspokojenie potrzeb rynku w zakresie nowych materiałów uwzględniających zrównoważony rozwój. Materiał Quartzene® jest zoptymalizowany pod kątem dodawania pożądanych właściwości w różnych zastosowaniach. Wizją firmy jest bycie najbardziej cenionym partnerem biznesowym, oferującym nowe rozwiązania materiałowe dla zrównoważonego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *