Fot. DRP Group

Nowa kampania DRP Group skierowana do przetwórców

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

„Zobacz siebie z innej perspektywy” to hasło nowej kampanii DRP GROUP skierowanej do firm produkcyjnych sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma zaprasza do swojego innowacyjnego i nowoczesnego świata tworzyw sztucznych, w którym EKONOMIA łączy się z EKOLOGIĄ a ALTERNATYWA zwiększa KONKURENCYJNOŚĆ.

W ostatnich miesiącach znacznie wzrosło zainteresowanie ponownym wykorzystaniem odpadów poprodukcyjnych tworzyw sztucznych w procesie produkcyjnym. Branża dostrzega realną wartość użytkową tych materiałów, jako alternatywne źródła zasobów. Jest to naturalna odpowiedź na obecną sytuację związaną z niedoborem surowców na rynku oraz gwałtownym i radykalnym wzrostem ich cen.

Ponadto gospodarka obiegu zamkniętego staje się jedną z głównych podstaw polityki społecznej odpowiedzialności biznesu. Już nie tylko minimalizacja odpadów, ale również możliwość ich ponownego wykorzystania powszechnie wpisuje się w politykę rozwoju coraz szerszej grupy przedsiębiorstw sektora PTS.

Oczywistym jest, że w czasach niedoborów surowców ważnym jest, aby w pełni wykorzystać potencjał istniejących już materiałów – mówi Przemysław Miśkiewicz, właściciel DRP GROUP. – Stąd też kilka lat temu narodził się pomysł by proponować Naszym Klientom tworzywa produkowane w części lub w całości z materiałów pochodzących z recyklingu. Wynikiem połączenia doświadczenia i odpowiedniego doboru składników mieszanki jest produkt o statusie „EKO” będący perfekcyjnym kompromisem, pomiędzy jego właściwościami a ceną. To rozwiązanie jest coraz częściej poszukiwane i wybierane przez przetwórców tworzyw sztucznych różnych branż.

DRP Group jest jednym z liderów rynku recyklingu oraz compoundingu w Polsce, zajmując się w głównej mierze produkcją modyfikowanych gatunków tworzyw, na bazie surowców pierwotnych i wtórnych (m.in.: ABS, PA, PBT, PC, PE, POM, PP, PS).

Jakość usług i produktów oraz odpowiedzialne podejście do środowiska mają decydujące znaczenie w DRP GROUP, a produkowane przez nich materiały wykorzystywane są z powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu. Firma udowodniła również, że współpracujące z nią przedsiębiorstwa mogą efektywnie wykorzystać powstające w toku ich działalności odpady, jako pełnowartościowy surowiec produkcyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *