Targi Kielce Plastpol
Targi Plastpol

Plastics Industry Meeting w tym roku online na Plastpolu

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Tegoroczna konferencja Fundacji PlasticsEurope oraz Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych odbędzie się online.

Jak informują organizatorzy, tradycyjne spotkanie branży tworzywowej: producentów surowców i maszyn do przetwórstwa, przetwórców oraz recyklerów odbędzie się online. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w czasie pierwszego dnia Targów Plastpol.

Wśród zaproszonych gości będzie Umberto Credali, President of the Board of PlasticsEurope Polska, który wygłosi prelekcję na temat aktualnych zmian dotyczących przemysłu tworzyw sztucznych z perspektywy przetwórcy („Present challenges for the industry from plastics producers perspective”). O wyzwaniach branży opowie Tadeusz Nowicki, Prezes PZPTS. Z kolei stosunek europejskich organizacji branżowych zreferuje Alexandre Dangis, dyrektor EuPC („European organisations face to present situation of the Plastic Industry”). W programie wydarzenia zostanie również zaprezentowane stanowisko Departamentu Innowacji w Ministerstwie Rozwoju w sprawie  „Europejskiego Zielonego Ładu („Europejski Zielony Ład – szansą czy wyzwaniem dla polskiego przemysłu tworzyw sztucznych”).

Na koniec wydarzenia organizatorzy przewidzieli dyskusję panelową z udziałem przedstawicieli PlasticsEurope Polska, PZPTS, producentów, przetwórców i recyklerów pt. „Reakcja przemysłu tworzyw sztucznych na obecne wyzwania”. Spotkanie zakończy sesja pytań i odpowiedzi.

Konferencja odbędzie się 6 października w godzinach 13.30 do 16.00. Udział jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://pzpts.pl/pl/plastics-industry-meeting-2020/formularz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *