Plastpol 2020 Targi Kielce
Plastpol 2020. Fot. Targi Kielce

Plastpol we wrześniu – Targi Kielce podały datę

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

XXV Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się od 21 do 23 września, poinformował organizator, Targi Kielce.

PLASTPOL to od lat jedno z największych wydarzeń branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Europie Środkowo-Wschodniej. Nic dziwnego, że stał się obowiązkowym punktem w kalendarzu każdej firmy działającej w sektorze zarówno na rynku polskim, jak też globalnym.

To druga edycja, która odbywa się w warunkach pandemii. Z pewnością biznes w tym trudnym czasie potrzebuje nowego bodźca, aby ponownie wrócić na „odpowiednie tory”. Jak wskazują organizatorzy, targi to doskonałe miejsce, aby zdobywać nowe kontakty i zintensyfikować wszystkie działania sprzedażowe firmy.

Powrót do pewnej normalności, a zarazem organizacja imprezy o dużej skali stają się możliwe, ponieważ sytuacja epidemiologiczna na świecie w ostatnim czasie uległa znacznej poprawie, a globalne szczepienia przeciw Covid-19 przynoszą zamierzone efekty. Bardzo prawdopodobne staje się otworzenie granic i podróże, również te o charakterze biznesowym. To wyjątkowo ważny element, który oddziałuje na sukces organizacyjny międzynarodowego PLASTPOLU.

Jak podkreśla organizator, kielecki ośrodek wystawienniczy jest w pełni gotowy na przyjęcie uczestników poszczególnych wydarzeń. Priorytetem organizatorów jest zapewnienie biznesowym relacjom bezpiecznych warunków.

Warto podkreślić, że PLASTPOL, który odbył się w 2020 roku, choć znacznie mniejszy, spełnił swoją główną rolę skutecznego narzędzia marketingowego. Do Targów Kielce dochodziły informacje o sukcesach sprzedażowych maszyn. Ważnym bodźcem w drodze do skutecznego rozwoju biznesu były i są spotkania bezpośrednie, co potwierdzają goście ośrodka.

Warto też dodać, że rekordową pod względem liczby zagranicznych wystawców edycję w 2019 roku odwiedziło 910 firm z 42 krajów. Powierzchnia wystawiennicza wyniosła łącznie 17.500 metrów kw. (7 pawilonów wystawienniczych).

Wystawa od blisko ćwierć wieku łączy ludzi w biznesie, umożliwia nawiązywanie wartościowych kontaktów, wymianę doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu. Organizatorzy podejmują szereg działań, aby wydarzenie zorganizowane w nowym terminie odbyło się na najwyższym poziomie. Wspólne działania pozwolą stworzyć jeszcze bardziej atrakcyjne, procentujące w przyszłości spotkanie.

Więcej informacji na stronie: www.plastpol.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *