ACG Nyström AB 3sixty
Fot. mat. prasowe

Reprograf-Grafikus dystrybutorem 3sixty w Polsce

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Reprograf-Grafikus i ACG Nyström AB podpisały umowę w wyniku której Reprograf-Grafikus został autoryzowanym dystrybutorem produktów 3sixty w Polsce.

ACG Nyström AB to międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą zaawansowanego sprzętu, systemów i wiedzy dla przemysłu. W 2020 r. ACG Fyrtal AB stała się częścią ACG Nyström AB i rozszerzyła ofertę o wysokiej jakości rozwiązania do znakowania, rozwiązania identyfikacyjne dla znaków, naklejek i różnego rodzaju twardych produktów zarówno dla konsumentów, jak i przemysłu, a także o unikalne nadruki na butelkach 3sixty.

Firma ACG Nyström AB współpracuje wyłącznie z wiodącymi światowymi markami, które podzielają jej wizję oferowania najnowocześniejszych technologii z usługami, która przekraczają oczekiwania jej klientów. Posiada światowej klasy organizację serwisową, a jej usługi obejmują konsultacje, instalację, szkolenia, serwis i wsparcie.

Dla firmy Reprograf-Grafikus, będącej długoletnią i czołową firmą w Polsce, oferującą cyfrowe i analogowe rozwiązania druku, oraz zapewniającą wysokiej jakości usługi serwisowe na terenie całego kraju, rozpoczęcie współpracy z firmą ACG i poszerzenie oferty o produkty 3sixty jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju.

Reprograf-Grafikus zaoferuje produkty 3sixty (generacja: 5color, 6color, 7color). Ich zastosowanie to bezpośrednie drukowanie na przedmiotach cylindrycznych i stożkowych, takich jak butelki, termosy i puszki. Reprograf-Grafikus zapewni wysokiej jakości usługi serwisowe dla produktów 3sixty na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *