Truecircle internetowa platforma dla surowców wtórnych
Fot. Truecircle

Ruszyła internetowa platforma surowców wtórnych

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Truecircle uruchamia internetową platformę handlową dla surowców wtórnych. System oparty na sztucznej inteligencji, skanuje na bieżąco materiały w sortowniach.

Platforma koncentruje się na transakcjach pomiędzy sortowniami w Europie i zakładami przetwarzania w Europie i Azji – powiedział Rishi Stocker, dyrektor generalny Truecircle  – Większość materiałów obecnie w obrocie, to papier – 4,8 mln t/r, następnie tworzywa sztuczne pochodzące od konsumentów, prawie 2 mln t/r i metal – 685 000 t/r. Kluczowe rynki w Europie to Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Francja i Grecja.

Systemy wizyjne ze sztuczną inteligencją skanują 100% materiału, który jest produkowany przez sortownie. Rozwiązanie to niweluje popularny problem braku zaufania kontrahentów do jakości kupowanego materiału. Wg danych firmy, już 150 zweryfikowanych kupujących i sprzedających korzysta z platformy Truecircle.

Oferuje ona funkcje aukcyjne w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie wszystkich istotnych dokumentów licencyjnych i zgodności, bezpośrednią komunikację między kupującymi i sprzedającymi za pośrednictwem czatu oraz rating zarejestrowanych kupujących, w momencie składania przez nich ofert.

Więcej: https://www.truecircle.ai/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *