Targi Innofrom 2020 Bydgoszcz
Targi Innoform 2020. Fot. Innoform

Targi INNOFORM podały nowy termin wydarzenia

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

Po konsultacji z wystawcami oraz partnerami biznesowymi Zarząd Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz firmy Targi w Krakowie – organizatorzy Międzynarodowych Targów Kooperacji Narzędziowo -Przetwórczej INNOFORM® – podjęli decyzję o ich przełożeniu na 27-29 września 2022 roku.

Jak podkreślają organizatorzy, decyzja była bardzo trudna, jednak z powodu rosnącej 5 fali pandemii w Polsce oraz z uwagi na dobrospołeczne zmiana terminu targów, sugerowana przez wielu wystawców, jest konieczna.

Wierzyliśmy, że po blisko dwóch latach przerwy uda się zorganizować targi stacjonarne i stworzyć najlepszą z możliwych przestrzeń do wymiany branżowych kontaktów – podkreśliła Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie. – I chociaż zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju z Głównym Inspektorem Sanitarnym targi mogą się odbywać, zdecydowaliśmy, że ich organizacja w aktualnych warunkach mogłaby znacząco wpłynąć na frekwencję wydarzenia. W trosce o najwyższą jakość targów i z szacunku do naszych klientów, nie chcemy podejmować takiego ryzyka.

Organizatorzy targów INNOFORM zapewnili, że mimo podjętej decyzji, nie przestają działać i dalej pracują nad programem towarzyszącym, który w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie.

Postaramy się, aby planowane na marzec wydarzenia dodatkowe mogły się również odbyć w drugiej połowie roku. Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem klientów i w jeszcze większym gronie spotkamy się we wrześniu w Bydgoszczy – czytamy w komunikacie, pod którym podpisali się Katarzyna Meger, Prezes Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie i Beata Snopkiewicz, Project Manager Targów w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.