Raben Złote Godło
Fot. mat. prasowe

Złote Godło oraz tytuł Lidera Logistyki 2019 w rękach Raben

Podziel się:
Facebooktwitterlinkedinmail

5 grudnia 2019 podczas Gali Logistyki-Transportu-Produkcji w Hotelu Hilton w Warszawie ogłoszone zostały wyniki XVIII edycji badania Operator Logistyczny Roku 2019.

Laureatem Złotego Godła została spółka Raben Logistics Polska, zajmując tym samym I miejsce w rankingu firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Z kolei Raben Transport został uhonorowany statuetką  Lider Logistyki w kategorii Najbardziej Wiarygodny Dostawca Usług Całopojazdowych.

Raben Logistics Polska już po raz 4 znalazł się na najwyższym podium rankingu Operator Logistyczny Roku. W zeszłym roku firma otrzymała również tytuł Lidera Logistyki w kategorii „Najbardziej konkurencyjna firma”. Warto nadmienić, że Raben cyklicznie prowadzi badania satysfakcji klientów, a uzyskane opinie są cennymi wskazówkami wyznaczającymi działania dzięki którym firma może z sukcesem realizować logistykę z ludzką twarzą. W tegorocznej edycji badania Operator Logistyczny Roku, Raben Logistics Polska uzyskał wysoki wynik NPS (Net Promoter Score – wskaźnik lojalności) wynoszący aż 80%. Z kolei 82% uczestników badania to promotorzy marki Raben, którzy chętnie polecają usługi firmy innym podmiotom.

Nagrodę w imieniu spółki odebrał Janusz Anioł, Dyrektor Generalny Raben Logistics Polska.

– Niezmiernie cieszy mnie zaufanie jakim obdarzyli nas klienci. Ta zaszczytna nagroda jest praktycznie od nich. Potwierdza nasze dobre relacje i wszechobecne partnerstwo. To także dowód na to, że warto także we własnych badaniach satysfakcji, systematycznie pytać klientów o opinie, bo dzięki nim szybciej dowiadujemy się, które elementy świadczonej przez nas obsługi są na najwyższym poziomie, a które wymagają poprawy. Uzyskane wskazówki, pomagają wzmocnić to, co działa dobrze i poprawiać te obszary, które tego wymagają. Korzystając z okazji chcę jednak podziękować zarówno naszym klientom, jak i wszystkim pracownikom Raben Logistics Polska, którzy pracują w dziale obsługi klienta i sprzedaży ale także magazynierom, kierowcom, specjalistom i menedżerom – w końcu wszyscy tworzymy jeden zespół  i wspólnie dbamy o zadowolenie klientów i rozwój naszej spółki – skomentował Janusz Anioł.

Czytaj również:  InPost zbuduje w Krakowie swoje jedenaste centrum logistyczne

Statuetkę dla Najbardziej Wiarygodnego Dostawcy Usług Całopojazdowych odebrał Paweł Trębicki, Dyrektor Generalny Raben Transport. W ciągu ostatnich dwóch lat firma podejmowała wiele cennych inicjatyw w zakresie cyfryzacji biznesu, zwiększenia bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz wsparcia dla interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych w ramach działalności CSR. Rezultatem podjętych działań jest wysoki poziom satysfakcji klientów, który w tym roku wyniósł aż 86,6% i wzrósł o prawie 20% w stosunku do poprzedniego badania przeprowadzonego w 2017 roku.

– Cieszę się, że ten rok został uwieńczony tak prestiżowym wyróżnieniem. To ukoronowanie naszych wysiłków w zakresie konsekwentnego podnoszenia jakości świadczonych usług oraz budowaniu lojalności klientów w ramach programu NPS. Usługi transportu całopojazdowego uważne są przez niektórych za stosunkowo proste, a firmy je świadczące za trudne do rozróżnienia. Zespół Raben Transport po raz kolejny udowodnił, że tak być nie musi. Uznanie i pozytywną energię, którą otrzymujemy od naszych klientów, a która przekłada się na stały rozwój współpracy, motywują nas do jeszcze cięższej pracy. Każdego dnia przekraczamy swoje granice i cieszymy się, że możemy być lepsi. Lubimy też być ze sobą, a pracę traktujemy jako pasję. W czasach kiedy wszyscy stawiają głównie na cyfryzację, my dodatkowo niezmiennie stawiamy na człowieka i relacje. Najlepsze efekty pojawiają się wtedy, kiedy chcemy a nie musimy coś osiągnąć. Bardzo dziękuję całemu zespołowcowi Raben Transport. Świetnie się z Wami pracuje – powiedział Paweł Trębicki.

Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie badawcze kilkudziesięciu czołowych firm logistycznych. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywanych usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *